REPERTUAR — BILETY

Kliknij tutaj i kup bilety, przejdź do kolejnych miesięcy. Kalendarz dostępny do końca czerwca.

Plac Defilad — sezon 2017

Robimy miasto w lecie. 120 dni darmowych wydarzeń w samym sercu miasta. Kiedy chcesz, jak chcesz, z kim chcesz. Kliknij w ten opis i wejdź na Plac. #wszyscynaplac

NARKOTYKI NA PLACU DEFILAD

Premiera plenerowego spektaklu Narkotyki w reżyserii Oskara Sadowskiego na Placu Defilad.

COME TOGETHER W II ETAPIE PROGRAMU "TEATR POLSKA"

„Come Together” w reż. Wojtka Ziemilskiego zarekomendowany do drugiego etapu kwalifikacji programu TEATR POLSKA. Celem programu jest ułatwianie dostępu do oferty polskich teatrów poprzez zwiększenie ich mobilności i umożliwienie prezentacji spektakli w ośrodkach mających utrudniony dostęp do kultury. Czekamy na wyniki :).

POŻAR W BURDELU

HEROSI TRANSFORMACJI I MIECZ CHROBREGO. Polscy Avengersi powracają w najbardziej krwawym show w historii Pożaru w burdelu! Spektakle 29, 30 maja i 18 czerwca w STUDIO.

POWSTAJE GILDIA POLSKICH REŻYSERÓW I REŻYSEREK TEATRALNYCH

W dniu 22 maja 2017 odbyło się założycielskie spotkanie Gildii Polskich Reżyserów i Reżyserek Teatralnych. więcej kliknij

Młodzieżowe Spotkania Teatralne

12 czerwca już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić na Młodzieżowe Spotkania Teatralne, podczas których zaprezentują się najlepsze warszawskie młodzieżowe zespoły teatralne.

KARNETY I BILETY THE MET:LIVE IN HD 2017/2018

Karnety na cały sezon dostępne w kasie i on-line do 3 maja, od 4 maja sprzedaż biletów (on-line i w kasie) na poszczególne opery.

Aura Rosenberg. Anioł Historii — wystawa

Galeria Studio. Anioł historii to pierwsza w Polsce wystawa Aury Rosenberg, amerykańskiej artystki działającej w Nowym Jorku i w Berlinie. Otwarcie: 4 kwietnia 2017, wystawa czynna: 5 kwietnia – 4 czerwca 2017.

STUDIO ZA 20

W każdy poniedziałek nowa pula biletów w cenie 20 zł. Śledź nasz profil na Facebooku oraz informacje w tej zakładce.