Kasjerka / kasjer - praca

Kasjerka / kasjer - praca

KASJERKA/KASJER

Do podstawowych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: sprzedaż i rezerwacja biletów (bezpośrednia i telefoniczna obsługa widzów), wystawianie faktur VAT, przedstawianie widzom oferty repertuarowej Teatru, sporządzanie raportów sprzedaży.

Miejsce pracy: Studio (Pl. Defilad 1)

Praca w wymiarze pół etatu (na umowę zlecenie), głównie wieczorami i w weekendy.
Wymagania: dyspozycyjność (praca głównie wieczorami i weekendy), wysoka kultura osobista i miłe usposobienie, łatwości nawiązywania kontaktów z widzami, znajomości obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania, mile widziana znajomość repertuaru Teatru oraz orientacja we współczesnym życiu teatralnym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (CV) na adres: katarzyna.tarlowska@teatrstudio.pl

Informujemy, że do CV należy załączyć poniższe oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Aktualności: