en
 

.

Aktualności

Powrót

Od września 2021 ruszyła akcja sprzedażowa – PŁAĆ, ILE MOŻESZ.
Z myślą o widzach o skromniejszych zasobach finansowych, na przestrzeni sezonu udostępniamy ograniczoną pulę biletów na wszystkie spektakle znajdujące się w repertuarze STUDIO.

To Ty DECYDUJESZ ile możesz zapłacić za bilet.

Przy zakupie biletu online, wybierz zaproponowaną cenę biletu jaką możesz zapłacić a następnie dokonaj płatności. Aby zdecydować weź pod uwagę, jaka jest Twoja sytuacja finansowa na dzień dzisiejszy, a także jaką wartość i priorytet nadajesz kulturze. Najniższa możliwa kwota wynosi 15 złotych.

 

W grudniowym wydaniu akcji proponujemy:

SPEKTAKL:

ORIANA FALLACI. CHWILA, W KTÓREJ UMARŁAM
monodram Ewy Błaszczyk na podstawie tekstu Remigiusza Grzeli

12 grudnia (nd) 19:00 → BILETY
13 grudnia (pn) 18:00 → BILETY

 

Ten bardzo prosty monodram to spektakl zarówno dla zaangażowanych czytelników Oriany Fallaci, jak i dla tych, którym do tej pory obca była jej twórczość. Niewielkiemu zespołowi udało się stworzyć uniwersalne przedstawienie o emocjach kobiety walczącej ze światem o swoją indywidualność i niezależność oraz zmagającej się z własną dwoistą naturą. TEATR DLA WAS

 

Akcja dotyczy tylko biletów sprzedawanych on-line.

 

 

KASA BILETOWA

 

czynna codziennie (pn-nd):
w godzinach 14.00-19.00
(lub do rozpoczęcia spektaklu)

 

+48 22 656 69 41
+48 22 656 69 42
bilety@teatrstudio.pl

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę