Tosca - odwołany spektakl na Placu Defilad

Tosca - odwołany spektakl na Placu Defilad

17.03.2020


Szanowni Państwo
w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, uprzejmie informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać nasz plenerowy spektakl pt. 
TOSCA zaplanowany na 3 czerwca 2020 na Placu Defilad
To dla nas bardzo smutna wiadomości, ale konieczna dla dobra nas wszystkich. 
W imieniu całego zespołu, który pracował od kilku miesięcy nad realizacją tego wspaniałego projektu, życzymy Państwu dużo zdrowia!
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!


Zwrot biletów kupionych przez stronę www.teatrstudio.pl i tosca.pl realizowany jest przez Teatr Studio i możliwy jedynie w formie elektronicznej; prosimy o przesłanie maila na adres bilety@teatrstudio.pl z załączonym e-biletem i paragonem.
Zwrot biletów kupionych za pośrednictwem platformy eBilet realizowany jest przez dział obsługi klienta platformy eBilet - prosimy o kontakt bezpośredni z wymienionym działem.
W przypadku tradycyjnych biletów papierowych, zwrotu należy dokonać w kasie biletowej Teatru Studio, po 26 marca (prosimy śledzić na bieżąco datę otwarcia kas, może ona ulec zmianie). 
Na dokonanie zwrotów mają Państwo czas do 30 września 2020 roku. Sugerujemy wstrzymanie się do czasu uspokojenia sytuacji zagrożenia zakażeniem koronawirusem.

News