VOD - dwa spektakle tylko do końca marca

VOD - dwa spektakle tylko do końca marca

Ostatnie szansa - na VOD Studio tylko do końca marca 2021:

VOD / Koniec z Eddym, reż. Anna Smolar

Spektakl Anny Smolar zainspirowany powieścią „Koniec z Eddym” Édouarda Louisa przygląda się doświadczeniu systemowego ucisku i stawia pytanie o lojalność wobec korzeni i klasy społecznej.

To prawdopodobnie najbardziej konsekwentny i zespołowy spektakl 2020 roku.
ONET.PL

VOD / Więcej niż jedno zwierzę, reż. Rob Wasiewicz 

Spektakl odwraca naszą typową postawę wobec zwierząt: nie próbuje ich uczłowieczać, raczej zastanawia się, czego możemy się od nich nauczyć. W „Więcej niż jedno zwierzę” zmęczenie ludźmi i ludzką perspektywą prowokuje do studiowania natury. Do stworzenia nowego stada.

Nieco ponad godzinną, beztroską i idylliczną opowieść o puchatych cudakach ogląda się po prostu jak społeczną utopię współczesnej młodej lewicy. Warto podkreślić, że im bardziej ta utopia staje się piękna – tym bardziej melancholijny ton przyjmuje spektakl. I tu kończy się element rozrywkowy, przychodzi smutna refleksja, ba – morał. TEATRALNY.PL
Do dziewiątego kwietnia włącznie Teatr, Galeria i inne działania STUDIO w siedzibie zostały odwołane z powodu lockdownu.

W listopadzie 2020 otworzyliśmy własną platformę VOD, na której poza spektaklami prezentujemy zapowiedzi i spotkania w Galerii Studio, koncerty, archiwalne materiały teatru i spotkania edukacyjne.


Więcej propozycji i materiałów na vod.teatrstudio.pl

W przypadku zmiany obostrzeń będziemy Państwa informować na bieżąco. 
Bardzo liczymy na Państwa współpracę i wyrozumiałość.

Dbajmy o siebie!
Zespół STUDIO


News