Roman Osadnik 

Dyrektor STUDIO, manager kultury. Absolwent kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim, Podyplomowych Studiów Menedżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, podyplomowych studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w zakresie prawa autorskiego, wydawniczego i prasowego oraz podyplomowych studiów w Szkole Głównej Handlowej zakresie zarządzania projektami. Od wielu lat pracuje w instytucjach kultury na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych, m.in. w Operze Śląskiej w Bytomiu, w Teatrze Rozrywki w Chorzowie (gdzie zainicjował i zorganizował m.in. spektakle popołudniowe, cykliczne wakacyjne przeglądy przedstawień, stałą współpracę wymiany z czołowymi scenami stolicy). Od września 2005 r. do lipca 2011 r. był dyrektorem Teatru Polonia w Warszawie (w latach 2010-2011 także Och-teatru w Warszawie). W 2010 roku otrzymał Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji za zaangażowanie w budowę prywatnej sceny.

Dyrekcję STUDIO objął w lipcu 2011 roku. Pod jego dyrekcją formuła działania STUDIO została poszerzona m. in. o The MET: LIVE IN HD, Warszawski Program Edukacji Kulturalnej, Kulturę bez Barier i Scenę Tańca Studio.


Aldona Machnowska-Góra 

Zastępca dyrektora STUDIO, producentka spektakli teatralnych, działaczka społeczna, animatorka, organizatorka, managerka wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych takich jak Projekt Plac Defilad czy Warszawski Inkubator Kulturalny. Absolwentka Instytutu Filologii Klasycznej w Warszawie. Była twórczynią i dyrektorką Teatru WARSawy, Wiceprezeską Stowarzyszenia Teatru Konsekwentnego, Przewodniczącą Komisji Dialogu Społecznego ds. Kultury. Współautorka „Programu Rozwoju Warszawa do 2020. Miasto kultury i obywateli” i założycielka Porozumienia Nowe Teatry Repertuarowe ENTER. Producentka spektakli teatralnych m.in.: Wenus w futrze, Dziwka z Ohio, Wraki, Pożar w burdelu. Śmierć w wielkim mieście, Łysa śpiewaczka, Taśma i Kompleks Portnoy’a. 


Natalia Korczakowska 

Zastępca dyrektora ds. artystycznych STUDIO, reżyserka teatralna i operowa, autorka muzyki i tekstów piosenek. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Warszawie w klasie skrzypiec oraz Wydziału Wiedzy o Teatrze i Reżyserii w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. Asystowała u René Pollescha i Oskarasa Koršunovasa. Reżyserowała w najlepszych teatrach w całej Polsce, m.in. w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, Teatrze Polskim we Wrocławiu, Teatrze Dramatycznym, TR Warszawa, Teatrze Narodowym i Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Zdobywczyni nagród, m.in.za reżyserię sztuki Solaris. Raport na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Reżyserskiej „Interpretacje” oraz za opracowanie dramaturgiczne przedstawienia Przedwiośnie w Konkursie na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej „Klasyka Żywa”. Wyreżyserowała m. in. muzyczny monodram Bartka Porczyka Smycz (Teatr Polski we Wrocławiu, 2006). W 2011 roku jej nowoczesna interpretacja Halki (Teatr Wielki-Opera Narodowa Warszawa) została entuzjastycznie przyjęta przez krytyków, a Zagubiona autostrada – opera przetwarzająca kultowy film Davida Lyncha z librettem Elfriede Jelinek i muzyką Olgi Neuwirth – otworzyła Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu w 2016 roku. W STUDIO wyreżyserowała uznaną przez publiczność i krytykę adaptację Berlin Alexanderplatz Alfreda Döblina i Biesy Fiodora
Dostojewskiego.