en
 

Lotna Ekipa Teatralna

międzypokoleniowy projekt Teatru Studio

18 kwietnia (wtorek) 16:30

Edukacja

Powrót

Lotna Ekipa Teatralna – to międzypokoleniowy projekt Teatru Studio skierowany do mieszkańców Warszawy w różnym wieku. Spotkania Ekipy odbywają się raz w miesiącu w Teatrze Studio. Ich punktem wyjściowym są przedstawiania teatralne oraz wydarzenia im towarzyszące. Uczestnicy rozmawiając o spektaklach/ wydarzeniach, między innymi, zastanawiają się, czy zawarte w nich treści są ważne dla kształtowania się życia społeczno-kulturalnego, formułują opinie, które mogą być istotne dla twórców przedstawień, bo wypowiadane z perspektywy widza.

W 2022 roku odbyły się dwa spotkania. Jedno z nich było związane z premierą spektaklu „Wyspa Jadłonomia”. Ekipie spektakl się bardzo podobał. Doceniona została oczywiście gra aktorska, scenografia, kostiumy oraz muzyka, a przede wszystkim problematyka przedstawienia. Rozmowa podczas spotkania dotyczyła , m.in. zmian klimatu, promocji weganizmu oraz „małych rewolucji”, których dokonuje każdy z nas w walce o planetę. Uczestnicy uznali, że spektakl powinna zobaczyć nie tylko młodzież, ale też starsi widzowie.

Spotkania Ekipy to, także budowanie sieci i nawiązywanie nowych relacji oraz doświadczenie bycia ze sobą.
Chcesz do nas dołączyć? Napisz: damian.kalita@teatrstudio.pl lub zadzwoń: 505 920 254.

 

Lotna Ekipa Teatralna – to międzypokoleniowy projekt Teatru Studio skierowany do mieszkańców Warszawy w różnym wieku. Spotkania Ekipy odbywają się raz w miesiącu w Teatrze Studio.

 

KASA BILETOWA

 

pn-pt czynna w godz: 11.00–19.00
sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00

 

poza powyższymi godzinami czynna:
– na godzinę przed spektaklem / wydarzeniem
– do rozpoczęcia spektaklu / wydarzenia

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 22 656 69 41
+48 22 656 69 42
bilety@teatrstudio.pl

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę