Lotna Ekipa Teatralna

międzypokoleniowy projekt Teatru Studio

26 września (wtorek) 16:30

Edukacja

Powrót

Lotna Ekipa Teatralna – to międzypokoleniowy projekt Teatru Studio skierowany do mieszkańców Warszawy w różnym wieku. Spotkania Ekipy odbywają się raz w miesiącu w Teatrze Studio. Ich punktem wyjściowym są przedstawiania teatralne oraz wydarzenia im towarzyszące. Uczestnicy rozmawiając o spektaklach/ wydarzeniach, między innymi, zastanawiają się, czy zawarte w nich treści są ważne dla kształtowania się życia społeczno-kulturalnego, formułują opinie, które mogą być istotne dla twórców przedstawień, bo wypowiadane z perspektywy widza.

W 2022 roku odbyły się dwa spotkania. Jedno z nich było związane z premierą spektaklu „Wyspa Jadłonomia”. Ekipie spektakl się bardzo podobał. Doceniona została oczywiście gra aktorska, scenografia, kostiumy oraz muzyka, a przede wszystkim problematyka przedstawienia. Rozmowa podczas spotkania dotyczyła , m.in. zmian klimatu, promocji weganizmu oraz „małych rewolucji”, których dokonuje każdy z nas w walce o planetę. Uczestnicy uznali, że spektakl powinna zobaczyć nie tylko młodzież, ale też starsi widzowie.

Spotkania Ekipy to także budowanie sieci i nawiązywanie nowych relacji oraz doświadczenie bycia ze sobą.
Chcesz do nas dołączyć? Napisz: damian.kalita@teatrstudio.pl lub zadzwoń: 505 920 254.

 

Lotna Ekipa Teatralna – to międzypokoleniowy projekt Teatru Studio skierowany do mieszkańców Warszawy w różnym wieku. Spotkania Ekipy odbywają się raz w miesiącu w Teatrze Studio.

 

KASA BILETOWA

 

 

pn-pt czynna na godzinę przed spektaklem oraz
dyżur telefoniczny w godz: 12.00–18.00

 

sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00
oraz na godzinę przed spektaklem

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 505 106 891
bilety@teatrstudio.pl

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia od 3 czerwca 2023

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

 

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę