MĘSKI KRĄG

wstęp bezpłatny / zapisy: kregi@teatrstudio.pl

12 października (czwartek) 18:30-21:30 / wstęp bezpłatny

Edukacja

Powrót

MĘSKI KRĄG

12 października (czwartek) 18:30-21:30 / wstęp bezpłatny
obowiązują zapisy: kregi@teatrstudio.pl

„Męski krąg” to wydarzenie towarzyszące premierze spektaklu „Empuzjon” w reż. Roberta Talarczyka. Adaptacja powieści Olgi Tokarczuk odnosi się dawnych wzorców męskości, które opierają się na negacji emocji i okiełznaniu ich rozumem. A jak z takim bagażem kształtuje się tożsamość współczesnych mężczyzn? Jaki jest mężczyzna XXI wieku? Co oznacza bycie mężczyzną, i co o tym decyduje? Zapraszamy wszystkie osoby, które czują się facetami, chłopakami. Pogadamy o byciu sobą i odczuwaniu innych, o tym, czym jest dla nas bycie mężczyzną, zarówno cis, jak i trans, hetero i niehetero. Wspólnie stworzymy bezpieczną przestrzeń do wyrażania emocji, doświadczeń i życiowych historii.
Możesz przyjść i nic nie mówić, tylko być z nami.

CZYM JEST KRĄG?

Siadamy w kręgu, aby móc się dobrze zobaczyć. Każda osoba ma przestrzeń do wypowiedzenia się. Ważne, żeby mówiła o sobie, swoich emocjach i doświadczeniach, swojej życiowej historii. Można mówić, ale nie trzeba. Krąg jest o wspólnym byciu. Samo słuchanie innych może być bardzo wartościowe.

Grupa Performatywna Chłopaki – kolektyw czułych mężczyzn. Od 2019 tworzą męski krąg, w ramach którego pracują w swoim gronie nad świadomą relacją z męskością i relacjami z innymi mężczyznami. Dzielą się swoim doświadczeniem kręgu, promując ideę czułej męskości i męskich kręgów. Autorzy spektaklu „Chcieliśmy porozmawiać o męskości a zostaliśmy przyjaciółmi” i podcastu Czuła Męskość. Inicjują i prowadzą otwarte kręgi mężczyzn oraz kręgi kobiet, mężczyzn i osób. Prowadzą warsztaty w obszarze czułej męskości.

 

 

 

 

 

 

KASA BILETOWA

 

 

pn-pt czynna na godzinę przed spektaklem oraz
dyżur telefoniczny w godz: 12.00–18.00

 

sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00
oraz na godzinę przed spektaklem

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 505 106 891
bilety@teatrstudio.pl

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia od 3 czerwca 2023

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

 

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę