KASA BILETOWA

pn: nieczynna*
wt-pt: 11.00-19.00 (przerwa 15.00-15.30)
sb-nd: 13.00-19.00 (przerwa 15.00-15.30)
+48 22 656 69 41
+48 22 656 69 42
bilety@teatrstudio.pl

* w poniedziałki z zaplanowanymi spektaklami kasa czynna od godz. 13.00 do rozpoczęcia spektaklu/wydarzenia.

aktualny repertuar / bilety online >> tutaj


pl. Defilad 1 (wejście od ulicy Marszałkowskiej)
PKiN / 00-901 Warszawa

FF

Teatr Studio im.
Stanisława Ignacego Witkiewicza

NIP: 525 000 97 89
REGON: 141253192

BANK: BGK I ODDZIAŁ WARSZAWA
55 1130 1017 0200 0000 0004 9275
Kod SWIFT: GOSK.PL.PW


DYREKTOR TEATRU
Roman Osadnik        

Z-CA DYREKTORA DS. ARTYSTYCZNYCH / DYREKTOR ARTYSTYCZNA
Natalia Korczakowska 

Z-CA DYREKTORA
Tomasz Plata

KIEROWNIK GALERII
Dorota Jarecka

KIEROWNIK LITERACKI
Agnieszka Tuszyńska

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Jadwiga Jaworska  


Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza
NIP: 525 000 97 89
REGON: 141253192

BANK: BGK I ODDZIAŁ WARSZAWA
55 1130 1017 0200 0000 0004 9275
Kod SWIFT: GOSK.PL.PW


SEKRETARIAT
Magdalena Sarga
tel. 22 620 47 70 / fax 22 620 01 38
sekretariat@teatrstudio.pl

RADCA PRAWNY
Magdalena Wadowska
sekretariat@teatrstudio.pl

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Michał Magdziak
sekretariat@teatrstudio.pl

KOORDYNACJA PRACY ARTYSTYCZNEJ

Paulina Iwińska-Biernawska
+48 505 106 817
koordynacja@teatrstudio.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
Jacek Kajak
iod@teatrstudio.pl

GALERIA STUDIO

godziny otwarcia
wt–nd: 11—19
tel. +48 22 656 69 11

KIEROWNIK GALERII
Dorota Jarecka
+48 505 103 557
dorota.jarecka@teatrstudio.pl

PRODUCENT WYSTAW
Monika Rejman
+48 663 770 414
monika.rejman@teatrstudio.pl

OPIEKUN KOLEKCJI
Natalia Andrzejewska
+48 505 103 137
natalia.andrzejewska@teatrstudio.pl

DZIAŁ LITERACKI 

KIEROWNIK LITERACKI
Agnieszka Tuszyńska
agnieszka.tuszynska@teatrstudio.pl

PRACOWNIA IM. JERZEGO GRZEGORZEWSKIEGO
I ARCHIWUM ARTYSTYCZNE TEATRU
Mateusz Żurawski
+48 505 104 199
mateusz.zurawski@teatrstudio.pl

Ewa Bułhak
+48 505 103 096
ewa.bulhak@teatrstudio.pl


PR / PROMOCJA / SPRZEDAŻ / IMPRESARIAT

DZIAŁ PR I PROMOCJI

KIEROWNIK PR I PROMOCJI
Marta Bartkowska
+48 501 275 126
marta.bartkowska@teatrstudio.pl

PROMOCJA / STRONA INTERNETOWA
Darek Pabjańczyk
+48 508 369 747
dariusz.pabjanczyk@teatrstudio.pl

SPECJALISTA DS. PROMOCJI
Marta Sputowska
+48 505 105 847
marta.sputowska@teatrstudio.pl

SPRZEDAŻ / WYNAJEM TEATRU

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY
Katarzyna Tarłowska
+48 505 104 334
katarzyna.tarlowska@teatrstudio.pl

IMPRESARIAT / WYNAJEM / ORGANIZACJA WIDOWNI
Przemek Szulczewski
+48 505 105 638
przemek.szulczewski@teatrstudio.pl

IMPRESARIAT / WYNAJEM
Agnieszka Błażejowska (urlop)
Agata Balcerzak
+48 605 952 003
agata.balcerzak@teatrstudio.pl 
 
KASA BILETOWA
Dorota Rębisz, Paweł Jeleniewski, Klaudia Lachowszczak, Edyta Muszelik

KIEROWNIK WIDOWNI
Dagmara Olewińska

OBSŁUGA BILETERSKA
Aleksandra Sarnicka, Aleksandra Czapla, Agata Tragarz, Martyna Szymczyk, Justyna Potasiak, Maja Em-Kamieniec, Nikola Jakóbiak

EDUKACJA

KIEROWNIK EDUKACJI KULTURALNEJ
Magdalena Kamińska

SPECJALISTA DS. EDUKACJI KULTURALNEJ
Gabriela Stankiewicz
+ 48 505 105 941
gabriela.stankiewicz@teatrstudio.pl

PEDAGOG TEATRU
Justyna Lipko-Konieczna
justyna.lipko@teatrstudio.pl

ADMINISTRACJA / TECHNIKA / PRODUKCJA

KIEROWNIK TECHNICZNY
Tomasz Opęchowski
+48 505 920 273
tomasz.opechowski@teatrstudio.pl

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH
Magdalena Bałycz
magda.balycz@teatrstudio.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY
Michał Pawelec
+48 505 105 568
michal.pawelec@teatrstudio.pl

MULTIMEDIA
Adam Kuznowicz
Andrzej Gutowski
multimedia@teatrstudio.pl

 
INTENDENT
Anna Nowak
+48 505 103 886
anna.nowak@teatrstudio.pl  
 

ZAOPATRZENIE

Jacek Kajak
+48 505 101 514
jacek.kajak@teatrstudio.pl      

REKWIZYTORZY
Witold Fietkiewicz
+48 505 106 882

Artur Karolak

SPECJALISTA DS. BHP
Michał Gasik

SPECJALISTA DS. PPOŻ.
Andrzej Sztarbała

STRAŻACY
Jacek Karaszewski
Kazimierz Karaszkiewicz

DZIAŁ PRODUKCJI

KIEROWNIK PRODUKCJI
Justyna Pankiewicz
+48 505 106 288
justyna.pankiewicz@teatrstudio.pl      

KIEROWNIK PRODUKCJI
Aleksandra Wiśniewska
+48 505 103 116
aleksandra.wisniewska@teatrstudio.pl     

ASYSTENT PRODUKCJI
Jolanta Jankowska

PRACOWNIA OŚWIETLENIOWA      

KIEROWNIK PRACOWNI 
Dariusz Zabiegałowski
+48 505 106 833
oswietlenie@teatrstudio.pl      

Rafał Kośka
+48 505 105 509

Krzysztof Rykaczewski      
Jan Zajączkowski

PRACOWNIA AKUSTYCZNA

KIEROWNIK PRACOWNI
Paweł Parzuchowski
+48 505 105 683
pawel.parzuchowski@teatrstudio.pl

Sławomir Czarnecki
+ 48 665 661 560     

Jakub Bryndal

GARDEROBY      

Beata Paderewska
+48 505 103 289 (garderoby męskie)      

Grażyna Król
+48 505 105 880      

PRACOWNIA PERUKARSKA I CHARAKTERYZACJA
Bożena Jóźwiak
+48 505 105 243
bozena.jozwiak@teatrstudio.pl      

ZESPÓŁ MONTAŻYSTÓW      

montazysci@teatrstudio.pl      

BRYGADIER SCENY
Tomasz Bogumił
+48 505 106 052
tomasz.bogumil@teatrstudio.pl      

Sergiusz Gajcy
+48 505 103 573      

Marcin Skorek
+48 505 106 841          

Tomasz Boczkowski
+48 663 770 902      

Leszek Swat
Jacek Łukasiuk
Michał Kabas
Michał Osicki     

DZIAŁ ARTYSTYCZNY      

+48 22 620 47 70      

ORGANIZACJA PRACY ARTYSTYCZNEJ
Paulina Iwińska-Biernawska
+48 505 106 817
koordynacja@teatrstudio.pl  

INSPICJENTKI
Olga Karoń
Maria Lejman-Kasz      
Zuzanna Prusińska

KSIĘGOWOŚĆ / KADRY      

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Jadwiga Jaworska
22 620 01 56
+48 505 101 073
jadwiga.jaworska@teatrstudio.pl

KIEROWNIK DZIAŁU FINANSOWO-KSIĘGOWEGO
Małgorzata Krupa
+48 505 102 761
malgorzata.krupa@teatrstudio.pl      

Małgorzata Pocztowicz
+48 505 102 864
malgorzata.pocztowicz@teatrstudio.pl      

Teresa Stokowiec
+48 505 101 926
teresa.stokowiec@teatrstudio.pl

SPECJALISTA DS.KSIĘGOWOŚCI MATERIAŁOWEJ
Monika Kaczorek
+48 505 105 966
monika.kaczorek@teatrstudio.pl

DZIAŁ KADR
+48 22 656 69 12
kadry@teatrstudio.pl

Beata Stępień
+48 508 003 061
beata.stepien@teatrstudio.pl  

Aktualności: