en
 

Aktorzy

Powrót

Krzysztof Zarzecki

Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Po jej ukończeniu dołączył do zespołu Narodowego Starego Teatru, a zadebiutował jeszcze jako student w Electronic City w reżyserii Redbada Klijnstry w TR Warszawa. Zagrał w ponad pięćdziesięciu spektaklach w najlepszych polskich teatrach, m. in.: w Lulu, Królowej śniegu, Leonce i Lena Michała Borczucha, Życiu seksualnym dzikich, Opętanych i Nirwanie Krzysztofa Garbaczewskiego, Dynastii Natalii Korczakowskiej, Do Damaszku Jana Klaty i Sprawie Gorgonowej Wiktora Rubina. W 2010 roku otrzymał w Toruniu na Międzynarodowym Festiwalu Kontakt nagrodę dla najlepszego młodego twórcy Festiwalu – za główną rolę w przedstawieniu Werter w reżyserii Michała Borczucha. Brał udział w słuchowiskach i spektaklach tworzonych z młodzieżą, m.in. w Stacji Szamocin Borczucha, którą współtworzyły dzieci z Domu Dziecka w Szamocinie. Zagrał w nagrodzonym Grand Prix na 9. Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym Boska Komedia przedstawieniu Michała Borczucha Wszystko o mojej matce

W 2019 otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską w spektaklu Kino moralnego niepokoju Michała Borczucha na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym „Boska Komedia”. Grał także w serialach, m.in. Ślepnąc od świateł, Szadź 2 i Behawioryście oraz filmach fabularnych, m.in. Warany z Komodo Michała Borczucha, Magdalena Filipa Gieldona, Jak pokochałam gangstera Macieja Kawulskiego czy Anatomii Oli Jankowskiej. 

Stale współpracuje z Nowym Teatrem w Warszawie. Od stycznia 2017 roku jest aktorem w zespole STUDIO. Na deskach tej sceny można zobaczyć go w spektaklach m.in.: Serotonina Pawła Miśkiewicza, Metafizyka dwugłowego cielęcia Natalii Korczakowskiej czy Śnieg Bartosza Szydłowskiego.


fot. Rafał Milach → więcej tutaj

Spektakle

W repertuarze

  • Brak

 

KASA BILETOWA

 

8 czerwca (Boże Ciało) kasa czynna w godz. 14.00–19.00

 

pn-pt czynna w godz: 11.00–19.00
sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00

 

poza powyższymi godzinami czynna:
– na godzinę przed spektaklem / wydarzeniem
– do rozpoczęcia spektaklu / wydarzenia

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 22 656 69 41
+48 22 656 69 42
bilety@teatrstudio.pl

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia od 3 czerwca 2023

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

 

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę