szukaj

Newsletter

Prześlij nam sugestię


szukaj

Kontakt

 

DYREKTOR TEATRU

Roman Osadnik       

 

Z-CA DYREKTORA DS.  ARTYSTYCZNYCH

Natalia Korczakowska

 

Z-CA DYREKTORA

Aldona Machnowska-Góra

 

GŁÓWNY KSIĘGOWY 

Jadwiga Jaworska 

 

DRAMATURG TEATRU

Wojtek Zrałek-Kossakowski                      

              

Teatr Studio  im. Stanisława Ignacego Witkiewicza

pl. Defilad 1 
[wejście od ulicy Marszałkowskiej]
PKiN / 00-901 Warszawa

NIP: 525 000 97 89
REGON: 141253192

BANK: BGK I ODDZIAŁ WARSZAWA 
55 1130 1017 0200 0000 0004 9275
Kod SWIFT: GOSK.PL.PW

 www.teatrstudio.pl

INFORMUJEMY, ŻE ZADANIE INWESTYCYJNE POD NAZWĄ REMONT TEATRU STUDIO WRAZ Z WYPOSAŻENIEM REALIZOWANY JEST DZIĘKI POMOCY FINANSOWEJ MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO I URZĘDU MIASTA ST. WARSZAWY. DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE.

 

TEATR STUDIO JEST CZŁONKIEM
 

Kasa biletowa / rezerwacje indywidualne i grupowe  

pn-pt w godz. 9.00—19.00 (przerwa 15-15.30)
sb-nd w godz. 11.00—19.00 (przerwa 15-15.30)

(lub do rozpoczęcia spektaklu/wydarzenia)

(bilety dostępne on-line bezpośrednio z repertuaru
lub poszczególnych spektakli / wydarzeń)

 


REZERWACJE

+48 22 656 69 41  

+48 22 620 21 02   

(w godzinach otwarcia kasy)

bilety@teatrstudio.pl

 

bilety  ON-LINE
informacje dla niepełnosprawnych
zniżki grupowe
promocje
plan widowni
bilety ulgowe 
Karta Dużej Rodziny
>>> tutaj

Sekretariat

tel. 22 620 47 70 / fax 22 620 01 38

SEKRETARIAT

Anna Lewandowska

sekretariat@teatrstudio.pl 

RADCA PRAWNY

Magdalena Wadowska

sekretariat@teatrstudio.pl 

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Michał Magdziak

sekretariat@teatrstudio.pl

Organizacja pracy artystycznej

Paulina Iwińska-Biernawska

+48 505 106 817
koordynacja@teatrstudio.pl 

Galeria Studio 

GALERIA CZYNNA
wtorek – niedziela   11.00 – 19.00

KIEROWNIK GALERII

Dorota Jarecka

dorota.jarecka@teatrstudio.pl 

KURATOR

Barbara Piwowarska

barbara.piwowarska@teatrstudio.pl

PRODUCENTKA

Marta Hekselman

marta.hekselman@teatrstudio.pl

tel. +48 22 656 69 11

Dział pr i promocji 

KIEROWNIK DS. PR I PROMOCJI

Krystyna Lewenfisz-Kulesza

+48 505 920 254
krystyna.lewenfisz@teatrstudio.pl

PROMOCJA / STRONA INTERNETOWA

Darek Pabjańczyk

+48 508 369 747
dariusz.pabjanczyk@teatrstudio.pl

Dział sprzedaży / wynajem Teatru 


KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY 

I ORGANIZACJI WIDOWNI 

Przemek Szulczewski

+48 505 105 638
przemek.szulczewski@teatrstudio.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Katarzyna Tarłowska

+48 505 104 334
katarzyna.tarlowska@teatrstudio.pl

KASA BILETOWA

Dorota Rębisz, Agata Tragarz, Paweł Jeleniewski

 

Organizacja widowni

 

KIEROWNICY WIDOWNI

Dagmara Olewińska, Arkadiusz Dąbrowski

 

OBSŁUGA BILETERSKA

Ola Szklarczyk, Ewelina Chołuj, Maciek Like, Asia Nakończy, Kacper Wolczyk

 

OBSŁUGA SZATNI

Kinga Ziarek, Katarzyna Skakunow 

 

Edukacja

 

EDUKACJA KULTURALNA
WSPÓŁPRACA ZE STUDENTAMI / WOLONTARIAT 

Magdalena Grabowska

+48 663 770 850
magdalena.grabowska@teatrstudio.pl 

Paulina Andruczyk

+48 518 761 948 
paulina.andruczyk@teatrstudio.pl

Gabriela Stankiewicz

+ 48 505 105 941 
gabriela.stankiewicz@teatrstudio.pl

Justyna Lipko-Konieczna
 

Impresariat

 

Dagmara Olewińska

+48 518 761 910
impresariat@teatrstudio.pl

Agnieszka Błażejowska

 

Dział literacki

KIEROWNIK LITERACKI

Agnieszka Tuszyńska   

agnieszka.tuszynska@teatrstudio.pl 

PRACOWNIA IM. JERZEGO GRZEGORZEWSKIEGO 
I ARCHIWUM ARTYSTYCZNE TEATRU

Mateusz Żurawski 

+48 505 104 199
mateusz.zurawski@teatrstudio.pl

Ewa Bułhak

+48 505 103 096
ewa.bulhak@teatrstudio.pl 

Plac Defilad - Płyta główna

 

KIEROWNIK PROJEKTU

Marta Bartkowska 

 

PRODUKCJA

Agata Balcerzak

+48 605 952 003
agata.balcerzak@pldefilad.pl 

Dział administracyjno-techniczny

22 656 64 41

KIEROWNIK TECHNICZNY

Tomasz Opęchowski

+48  505 920 273
tomasz.opechowski@teatrstudio.pl

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

Magdalena Bałycz

magda.balycz@teatrstudio.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY

Michał Pawelec

 +48 505 105 568
michal.pawelec@teatrstudio.pl

INTENDENT

Stanisława Kwaśniewska 

+48 505 103 290
stanislawa.kwasniewska@teatrstudio.pl

ZAOPATRZENIE

Jacek Kajak 

+48 505 101 514
jacek.kajak@teatrstudio.pl

KONSERWATOR

Włodzimierz Konfederak 

+48 505 106 057

REKWIZYTOR

Marta Ewa Janikowska 

+48 505 105 847 
ewa.janikowska@teatrstudio.pl

REKWIZYTOR / MONTAŻYSTA 

Witold Fietkiewicz 

+48 505 106 882

SPECJALISTA DS. BHP

Michał Gasik

 

SPECJALISTA DS. PPOŻ.

Andrzej Sztarbała

 

STRAŻACY

Jacek Karaszewski
Kazimierz Karaszkiewicz

 

Dział produkcji

+48 22 656 64 41 

KIEROWNIK PRODUKCJI

Justyna Pankiewicz

+48 505 106 288
justyna.pankiewicz@teatrstudio.pl

KIEROWNIK PRODUKCJI

Aleksandra Wiśniewska

+48 505 103 116
aleksandra.wisniewska@teatrstudio.pl 

Dział artystyczny

tel. 22 620 47 70 

Paulina Iwińska-Biernawska

+48 505 106 817
koordynacja@teatrstudio.pl 

INSPICJENTKI

Olga Karoń 

Maria Lejman-Kasz 

Beata Szaradowska 

 

Pracownia oświetleniowa

 

KIEROWNIK PRACOWNI

Dariusz Zabiegałowski

+48 505 106 833
oswietlenie@teatrstudio.pl

Tomasz Janiszewski

+48 505 106 584

Rafał Kośka

+48  505 105 509

Pracownia akustyczna

KIEROWNIK PRACOWNI

Paweł Parzuchowski

+48 505 105 683
pawel.parzuchowski@teatrstudio.pl

Sławomir Czarnecki

+ 48 665 661 560 

Michał  Rokicki
 

Garderoby

KIEROWNIK PRACOWNI

Teresa Iwanow

+48 505 103 576 (garderoby damskie)

Beata Paderewska 

+48 505 103 289 (garderoby męskie)

Grażyna Król 

+48 505 105 880

PRACOWNIA PERUKARSKA I CHARAKTERYZACJA

Bożena Jóźwiak

+48 505 105 243 
bozena.jozwiak@teatrstudio.pl

Zespół montażystów

montazysci@teatrstudio.pl

BRYGADIER SCENY

Tomasz Bogumił 

+48 505 106 052
tomasz.bogumil@teatrstudio.pl

Sergiusz Gajcy 

+48 505 103 573

Marcin Skorek

+48 505 106 841

Rafał Kępa

+48 663 770 144

Tomasz Boczkowski

+48 663 770 902

Leszek Swat
Jacek Łukasiuk 

Księgowość

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Jadwiga Jaworska

22 620 01 56 / +48 505 101 073
jadwiga.jaworska@teatrstudio.pl

KIEROWNIK DZIAŁU FINANSOWO-KSIĘGOWEGO

Małgorzata Krupa

+48 505 102 761
malgorzata.krupa@teatrstudio.pl

Małgorzata Pocztowicz 

+48 505 102 864  
malgorzata.pocztowicz@teatrstudio.pl 

Teresa Stokowiec

+48 505 101 926  
teresa.stokowiec@teatrstudio.pl 

SPECJALISTA DS.KSIĘGOWOŚCI MATERIAŁOWEJ

Monika Kaczorek

+48 505 105 966
monika.kaczorek@teatrstudio.pl 

Dział kadr

22 656 69 12
kadry@teatrstudio.pl

Beata Stępień

+48 508 003 061 
beata.stepien@teatrstudio.pl

Wypożyczalnia kostiumów 

Magazyny są czynne od wtorku do soboty, w godzinach: 9.00 – 16.00.

 

Ewa Katarzyna Szulc 

+48 665 661 590
kostiumy@teatrstudio.pl

Teatr Studio im. St. I. Witkiewicza
pl. Defilad 1
00-901 Warszawa
Napisz do nas / Prześlij opinię