Promocje

Powrót

PŁAĆ ILE MOŻESZ

 

Z myślą o widzach o skromniejszych zasobach finansowych, na przestrzeni sezonu udostępnimy ograniczoną pulę biletów na wszystkie spektakle znajdujące się w repertuarze STUDIO teatrgalerii.

W sezonie 2023/2024 na każdy nasz spektakl (z wyjątkiem premier i wydarzeń specjalnych) przeznaczamy 10% miejsc do sprzedaży w ramach akcji „Płać ile możesz”.
Ruszyła sprzedaż biletów na nowy sezon 2023/24. Do stycznia 2024 włącznie bilety na wszystkie spektakle repertuarowe są dostępne online, kliknij w → repertuar i wybierz swoje bilety.

 

To Ty DECYDUJESZ ile możesz zapłacić za bilet.

 

Przy zakupie biletu online, wybierz zaproponowaną cenę biletu jaką możesz zapłacić a następnie dokonaj płatności. Aby zdecydować weź pod uwagę, jaka jest Twoja sytuacja finansowa na dzień dzisiejszy, a także jaką wartość i priorytet nadajesz kulturze. Najniższa możliwa kwota na wybrane spektakle wynosi 15 złotych.

 

Akcja dotyczy tylko biletów sprzedawanych on-line.

 

 

 


STUDIO ZA 30

 

Od sezonu 2023/2024 w każdym miesiącu na wybrane 2 terminy spektakli wszystkie miejsca będą dostępne w akcji „Studio za 30”.
Bilety dostępne tylko w sprzedaży on-line.  Bilety na spektakle i wydarzenia od września 2023 do stycznia 2024 już w sprzedaży, kliknij w → repertuar  znajdź przy terminie dopisek STUDIO ZA 30  i wybierz swoje bilety.

 

 


ULGI

Bilety ulgowe przysługują: uczniom, studentom, emerytom, rencistom, kombatantom, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom, osobom przebywającym w domach opieki społecznej, a także Honorowym Dawcom Krwi. Widzowie posiadający bilety ulgowe są zobowiązani do okazania dokumentu upoważniającego do zniżki przy wejściu na widownię. W przypadku braku dokumentu widzowie mają obowiązek wymiany biletu ulgowego na normalny za dopłatą w kasie STUDIO.

 

Zniżkowe bilety przysługują grupom zorganizowanym powyżej 10 osób, w celu rezerwacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 104 334 lub mailowo na adres katarzyna.tarlowska@teatrstudio.pl

 


ZNIŻKI

 

 

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH ARCHIBALD

Dla posiadaczy karty słuchacza 25 % upustu (od ceny brutto) na wszystkie bieżące spektakle Studio, z wyłączeniem premier, spektakli gościnnych, koncertów i Super Strefy na Dużej Scenie. Maksymalna liczba biletów zakupionych jednorazowo: 10.

 

 

KARTA WARSZAWIAKA
i KARTA MŁODEGO WARSZAWIAKA

STUDIO teatrgaleria jest partnerem programu Karta warszawiaka i Karta młodego warszawiaka realizowanego przez miasto stołeczne Warszawę.

Oferujemy 20% zniżki na bilety na spektakle repertuarowe z wyłączeniem premier (dotyczy tylko dnia premiery), spektakli sylwestrowych, wydarzeń gościnnych, cykli (np. cykl operowy The MET Live in HD i Scena Tańca Studio) i koprodukcji.

 

 

KARTA DUŻEJ RODZINY

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny proponujemy 20% zniżki na bilety normalne i ulgowe na spektakle grane na Dużej Scenie oraz na małych scenach (Malarnia, Modelatornia, Foyer). Zniżki obowiązują na spektakle repertuarowe Teatru Studio z wyłączeniem premier, spektakli gościnnych, koprodukcji, spektakli sylwestrowych. Bilety dostępne tylko w kasie teatru po okazaniu Karty Dużej Rodziny.

 

 

KOLEJE MAZOWIECKIE – KOLEJĄ DO KULTURY

Podróżnym Kolei  Mazowieckich udzielamy  rabatu w wysokości 20%, na bilety normalne i ulgowe zakupione w kasie na wydarzenia repertuarowe Teatru Studio – z wyłączeniem: spektakli/wydarzeń premierowych, gościnnych, specjalnych (np. sylwestrowy), zamkniętych oraz cykli (np. cykl operowy The MET Live in HD i Scena Tańca Studio). Rabatu udzielamy po okazaniu biletu z Kolei Mazowieckich.

 

 

KASA BILETOWA

 

w tygodniu: poniedziałek—piątek
czynna na godzinę przed spektaklem

 

w weekend: sobota—niedziela
czynna w godzinach 14.00–19.00
lub do rozpoczęcia spektaklu/wydarzenia

 

DYŻUR TELEFONICZNY

w tygodniu: poniedziałek—piątek
w godzinach  12.00–18.00

 

telefon: +48 505 106 891
email: bilety@teatrstudio.pl

 

BILETY ONLINE

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

GALERIA STUDIO

wtorek – niedziela 12:00 – 19:00

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę