en
 

PLAY

Balet z Opery Paryskiej na wielkim ekranie przed STUDIO

28 sierpnia o godz. 20.00 / wstęp wolny

Aktualności

Powrót
zdjęcie: © Ann Ray

Niezwykły balet Alexandra Ekmana „Play” z Opery Paryskiej w poniedziałek, 28 sierpnia o godz. 20.00 na wielkim ekranie przed Studio. Dla spokojnego odbioru sztuki dostępne będą słuchawki w stylu Silent Disco. Wstęp wolny. W razie niepogody pokaz odbędzie się we Foyer Studio.

 

„Play” to pierwszy balet szwedzkiego choreografa Alexandra Ekmana przygotowany dla Opery Paryskiej. Nowatorski język tańca wywodzi się od najlepszych twórców współczesnego baletu. Pełen komunikatywnej energii spektakl łączy taniec, teatr, muzykę i śpiew w głębokiej, uroczystej, a czasem farsowej i pełnej humoru atmosferze. Afabularny i autorski spektakl jest zwariowanym pomieszaniem tańca klasycznego i nowoczesnego. Tancerze mają do dyspozycji efektowne i nieoczywiste rekwizyty, którymi poprzez bawią się na scenie. Ten balet to efekt eksperymentalnej kreacji. – Chcę Was zaskoczyć – mówi Alexander Ekman i tymi słowami kieruje się w całej swojej twórczości.
„Play” miał swoją światową premierę w Palais Garnier w grudniu 2017 roku. Choreograf wprowadza wykonawców na rozległy plac zabaw, gdzie puszcza się wodze emocjom i wyobraźni. Przy oryginalnej ścieżce dźwiękowej Mikaela Karlssona artyści uwalniają emocje i wyobraźnię. Tomasz Pasternak, Orfeo.

Tancerze: Stéphane Bullion, Muriel Zusperreguy, Vincent Chaillet, Marion Barbeau, Zespół baletu Paryskiej Opery Narodowej
Choreografia: Alexander Ekman
Muzyka: Mikael Karlsson
Kostiumy: Xavier Ronze
Światło: Tom Visser
Video: T. M. Rives
Reżyseria nagrania: Tommy Pascal

 

PARTNERZY:

 

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

 

KASA BILETOWA

 

 

pn-pt czynna na godzinę przed spektaklem oraz
dyżur telefoniczny w godz: 12.00–18.00

 

sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00
oraz na godzinę przed spektaklem

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 505 106 891
bilety@teatrstudio.pl

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia od 3 czerwca 2023

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

 

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę