en
 

Aktualności

Powrót

OSIEMNASTKA MSN-U
13 I 14 MAJA 2023

W weekend 13 i 14 maja na placu Defilad MSN świętuje 18. urodziny. U stóp Pałacu Kultury i Nauki, tuż przy docelowej siedzibie Muzeum, wystąpią m.in. SZCZYL: 8171 LIVE, Filipka Rutkowska, DJ-skie duo Agnieszki Szydłowskiej i Doroty Masłowskiej oraz Facheroia. STUDIO jest partnerem wydarzenia.

Sobotni wieczór na placu Defilad rozpocznie się niespodzianką (start o 21:00), a potem wypełni go muzyka. Na scenie pojawi się Szczyl, młody artysta z Gdyni, który płytą zadebiutował w zeszłym roku i od razu był nominowany do Fryderyka oraz Paszportów „Polityki”. Następnie sety DJ-skie zagra duet Agnieszka Szydłowska i Dorota Masłowska – w ich Niższej Szkole Tańca spodziewać się można przebojów otatnich 18 lat – oraz pochodząca z Ukrainy Facheroia, artystka dźwiękowa obecnie nazywająca Warszawę swoim drugim domem.

Z kolei niedziela upłynie przy muzyce i śniadaniu przygotowanym przez Społeczny Dom Kultury „Słonecznik” i kolektyw ГALAS – projekt charytatywny założony w Warszawie przez kolektyw osób z Ukrainy, przybliżający osobom z Warszawy ukraińską kulturę tradycyjną i współczesną, a także organizujący wsparcie charytatywne dla Ukrainy. Artysta Paweł Althamer i Grupa Nowolipie zaproszą młodszą i starszą publiczność do wspólnego tworzenia w ramach Kongresu Rysowników/czek. Skupimy się wokół dużego stołu ustawionego na placu i hasła „Urodziny Muzeum”. Alicja Nauman oprowadzi publiczność po okolicy placu Defilad podczas performatywnego spaceru. Będzie też można poznać Towarzystwo Przyjaciół MSN i zaopatrzyć się w limitowane edycje prac współczesnych artystów oraz gadżety. Popołudnie rozpocznie natomiast rozmowa o historii MSN-u i książce Wszystko od razu, której wydanie zbiega się z urodzinami Muzeum. Hanna Rydlewska do wspomnień zaprosi dyrektorkę MSN-u Joannę Mytkowską, niegdysiejszego wicedyrektora instytucji Marcela Andino Veleza oraz autora książki Wszystko od razu Stacha Szabłowskiego. No i oczywiście publiczność. Urodzinowy tort dla MSN-u przygotuje Karolina Konopka – artystka zajmująca się rzeźbą, malarstwem i cukiernictwem.

Cały program → tutaj

 

 

KASA BILETOWA

 

 

pn-pt czynna w godz: 11.00–19.00
sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00

 

poza powyższymi godzinami czynna:
– na godzinę przed spektaklem / wydarzeniem
– do rozpoczęcia spektaklu / wydarzenia

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 22 656 69 41
+48 22 656 69 42
bilety@teatrstudio.pl

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę