Aktualności

Powrót

STUDIO teatrgaleria bierze udział w organizowanym przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego programie rezydencji artystycznej dla twórców i twórczyń z Białorusi i Ukrainy.

Główną ideą inicjatywy powołania rezydencji artystycznych jest łączenie ukraińskich i białoruskich przedstawicielek i przedstawicieli zawodów kreatywnych związanych z teatrem z polskimi organizacjami/instytucjami kultury, tworzenie sieci kontaktów i stwarzanie realnych szans na podjęcie współpracy / relacji zawodowej.

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaprasza instytucje kultury i organizacje pozarządowe do udziału w drugiej edycji programu rezydencji artystycznych. W tym roku, w związku z wojną w Ukrainie, kolejny etap programu – nabór dla rezydentów – poszerzony został o przedstawicielki i przedstawicieli zawodów kreatywnych związanych z teatrem w Ukrainie.

więcej informacji na stronie → Instytutu Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

 

 

 

KASA BILETOWA

 

 

 

pn-pt czynna na godzinę przed spektaklem oraz
dyżur telefoniczny w godz: 12.00–18.00

 

sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00
oraz na godzinę przed spektaklem

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 505 106 891
bilety@teatrstudio.pl

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

 

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę