ŚNIEG

na Festiwalu Teatralnym w Wuzhen

26-28 października 2023

Aktualności

Powrót

W październiku 2023 roku „ŚNIEG” z krakowskiego Teatru Łaźnia Nowa, według noblowskiej powieści Orhana Pamuka, w reżyserii Bartosza Szydłowskiego, przekroczy granice kontynentu, by wyruszyć do Chin na Festiwal Teatralny w Wuzhen. Polski spektakl będzie można zobaczyć dniach 26-28 października 2023 r.

Koprodukcja czterech polskich teatrów (Teatru Łaźnia Nowa, Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, STUDIO teatrgalerii i Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego w Katowicach) odwiedziła sześć polskich miast (Gdańsk, Kraków, Warszawę, Katowice, Łódź i Kalisz) i cztery festiwale (Solidarity of Arts, Boską Komedię, Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych oraz Kaliskie Spotkania Teatralne). W listopadzie 2022 prezentowana była na rumuńskim Festivalul Național de Teatru w Bukareszcie.

Zainaugurowany w 2013 roku Festiwal Teatralny w Wuzhen jest jednym z najważniejszych teatralnych wydarzeń w Chinach i całej Azji.

 

KASA BILETOWA

w tygodniu: poniedziałek—piątek
czynna na godzinę przed spektaklem

 

w weekend: sobota—niedziela
czynna w godzinach 14.00–19.00
lub do rozpoczęcia spektaklu/wydarzenia

 

DYŻUR TELEFONICZNY

w tygodniu: poniedziałek—piątek
w godzinach  12.00–18.00

 

telefon: +48 505 106 891
email: bilety@teatrstudio.pl

 

BILETY ONLINE

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę