Ferie w Studio

twórcze warsztaty dla dzieci

15-19 stycznia 2024 / 9:00–17:30 / dla dzieci:11-14 lat 

Edukacja

Powrót

W PIERWSZYM TYGODNIU FERII ODDAJEMY TEATR W RĘCE MŁODYCH.

Zapraszamy na cykl twórczych warsztatów dla dzieci w wieku od 11 do 14 lat, na których będziecie mogli rozwinąć swoje talenty i pasje w wielu dziedzinach. W programie zajęcia teatralne, modowe, warsztat z tworzenia filmów poklatkowych i fotograficznych. Możecie wziąć udział w całym cyklu lub w wybranych warsztatach.

Szczegóły poniżej:

TERMINY: 15-19 stycznia 2024, w  godz. 9:00 – 17:30
DLA DZIECI: 11-14 lat
REZERWACJA: edukacja@teatrstudio.pl, tel: 505 103 116
KOSZT UDZIAŁU W TYGODNIOWYM CYKLU WARSZTATÓW:
835 zł/udział w całym cyklu warsztatów wraz z obiadem

udział w jednym cyklu (200 zł)
WARSZTAT TEATRALNY,
WARSZTAT Z TWORZENIA FILMÓW POKLATKOWYCH,
WARSZTAT U UP(S)CYCLING/WARSZTATY PRZESZYWANIA I MODY ZRÓWNOWAŻONEJ
udział w WARSZTATACH FOTOGRAFICZNYCH (300 zł)


WARSZTAT TEATRALNY
15-19 stycznia 2024 / godz. 9:30 – 11:00,
prowadzenie Mateusz Smoliński

Zapraszam Cię do udziału w warsztatach z improwizacji teatralnych, podczas których będziemy rozbudzać naszą wyobraźnię i kreatywność. Popracujemy także nad ruchem w przestrzeni i ćwiczeniami na kontakt z drugim człowiekiem. Całość dopełni nam czas wspólnych gier i zabaw teatralnych.

Mateusz Smoliński – aktor, absolwent Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Od 2019 roku w zespole aktorskim Teatru Studio, prywatnie pasjonat pływania i chodzenia po górach.

 

WARSZTAT Z TWORZENIA FILMÓW POKLATKOWYCH
15-19 stycznia 2024 /  godz. 11:30 – 13:00
prowadzenie Jacek Różański

Podczas warsztatów, za pomocą takich narzędzi jak animacja i film poklatkowy skupimy się na temacie „Ja-moje emocje-moi przyjaciele” . Chcę zwrócić uwagę na to co czują młodzi ludzie, tu i teraz. Co ich bawi, co przeraża, co złości i co wzbudza inne ważne emocje.

Jacek Różański – artysta intermedialny, uwielbia stare reklamy i programy telewizyjne, gry konsoli Pegasus i Lego lat 90.

UP(S)CYCLING/WARSZTATY PRZESZYWANIA I MODY ZRÓWNOWAŻONEJ
15-19 stycznia 2024 /  godz. 14:00-15:30,
prowadzenie Gabriela Górecka

Współcześnie wszelkie formy poprawek i napraw krawieckich są bardzo popularne w trosce o klimat i planetę. Bardzo dużo mówi się o społecznej odpowiedzialności mody, czym ona jest i co warto wiedzieć na temat ubrań. W ramach pięciu spotkań opowiem Wam się jak przyszyć, przeszyć i naprawić, aby ubrania służyły nam dłużej.

Gabriela Górecka – ukończyła warszawską ASP i od trzech lat pracuje w Teatrze Studio, szyjąc kostiumy na potrzeby produkcji teatralnych, wykorzystuje swoje umiejętności manualne, i pragnie uczyć ich innych, bo znajomość rzemiosł jest dużym ułatwieniem w dorosłym życiu.

 

WARSZTAT FOTOGRAFICZNY
15-19 stycznia 2024, w godz. 15:45 – 17:15,
prowadzenie Sisi Cecylia

Fotografia daje narzędzia do tego, aby poznawać i pokazywać świat taki jaki sobie zamarzymy. Często są to tematy trudne, ale wielokrotnie udaje się nam uchwycić bezcenną chwilę, która już się nigdy nie powtórzy. Teatr jest miejscem pełnym zakamarków i przestrzeni, które posłużą nam jako tło do zdarzeń i ulotnych momentów. Podczas tygodniowych warsztatów zagłębimy się w tajniki fotografii reportażowej, sesyjnej i teatralnej. Pokażę Ci, jak zrobić dobre i unikatowe fotki oraz opowiem, jak wygląda praca fotografa/fotografki. Pamiętaj, aby zabrać swój najlepszy aparat, którym bardzo często jest twój smartfon.

Sisi Cecylia – fotografka pracująca na styku teatru i muzyki. Wierzy w siłę obrazu, który wzmacnia głos osób artystycznych. Urzeczona japońską prowincją nocą.

 

 

KASA BILETOWA

 

w tygodniu: poniedziałek—piątek
czynna na godzinę przed spektaklem

 

w weekend: sobota—niedziela
czynna w godzinach 14.00–19.00
lub do rozpoczęcia spektaklu/wydarzenia

 

DYŻUR TELEFONICZNY

w tygodniu: poniedziałek—piątek
w godzinach  12.00–18.00

 

telefon: +48 505 106 891
email: bilety@teatrstudio.pl

 

BILETY ONLINE

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

GALERIA STUDIO

wtorek – niedziela 12:00 – 19:00

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę