Krąg dating

wstęp bezpłatny / zapisy: kregi@teatrstudio.pl

12 lutego (poniedziałek) 18:30-21:30

Edukacja

Powrót

KRĄG DATING

12 lutego (pn) 18:30-21:30 / wstęp bezpłatny
obowiązują zapisy: kregi@teatrstudio.pl

Czy w Walentynki czujesz się samotnie?
Szukasz w życiu nowych relacji?
Romantycznych, albo przyjacielskich lub koleżeńskich?
A może masz chęć spędzić z kimś walentynkowy wieczór?
Zagrać w planszówki, pójść do kina albo na randkę?

Chcemy nieco inaczej wyjść naprzeciw miłosnemu szaleństwu Walentynek  i zaprosić Cię na KRĄG DATING – podczas którego możesz poznać inne osoby i po którym możesz umówić się na walentynkowe spotkanie lub randkę. Podczas krąg datingu odbędziemy tradycyjny krąg wokół zaproponowanych przez nas tematów. Usiądziemy tak byśmy mogli widzieć i słyszeć wszystkich, spotkamy się w równości. A na sam koniec stworzymy możliwość poufnego wymienienia się zaproszeniami do spotkań i kontaktami. Zapraszamy wszystkie osoby: kobiety, mężczyzn i osoby niebinarne; cis i trans; hetero i niehetero – które chcą poznać inne osoby i nawiązać nowe relacje! Wspólnie stworzymy bezpieczną przestrzeń do wyrażania siebie i swoich potrzeb, słuchania i uczenia się od osób z kręgu. Możesz przyjść i nic nie mówić, tylko być z nami. To jest ok.

Grupa Performatywne Chłopaki – kolektyw czułych mężczyzn. Od 2019 tworzą męski krąg, w ramach którego pracują w swoim gronie nad świadomą relacją z męskością i relacjami z innymi mężczyznami. Dzielą się swoim doświadczeniem kręgu, promując ideę czułej męskości i męskich kręgów. Autorzy spektaklu „Chcieliśmy porozmawiać o męskości a zostaliśmy przyjaciółmi” i podcastu Czuła Męskość. Inicjują i prowadzą otwarte kręgi mężczyzn oraz kręgi kobiet, mężczyzn i osób. Prowadzą warsztaty w obszarze czułej męskości.

 

KASA BILETOWA

 

 

pn-pt czynna na godzinę przed spektaklem oraz
dyżur telefoniczny w godz: 12.00–18.00

 

sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00
oraz na godzinę przed spektaklem

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 505 106 891
bilety@teatrstudio.pl

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę