Lotna Ekipa Teatralna to międzypokoleniowy klub dyskusyjny, który łączy pasjonatów i pasjonatki teatru oraz osoby otwarte na dialog, niezależnie od wieku i teatralnego doświadczenia. To grupa, która regularnie spotyka się, by wspólnie uczestniczyć w warszawskim życiu teatralnym, oglądać spektakle, a następnie rozmawiać o tym co zobaczyła i jakie refleksje budzi obejrzany spektakl.
W sezonie 2025/26 odwiedziliśmy m.in. STUDIO, Teatr Collegium Nobilium i TR Warszawa. Każde wyjście było okazją do pogłębionej refleksji, po przedstawieniach odbywamy dyskusje i warsztaty tematyczne prowadzone przez Stanisława Godlewskiego, krytyka teatralnego i teatrologa. Dzięki jego wiedzy uczestnicy rozwijali umiejętności interpretacji dzieł scenicznych oraz poznawali narzędzia krytyki teatralnej.
Lotna ekipa teatralna to nie tylko wspólne wyjścia do teatru, to także przestrzeń wymiany myśli, budowania relacji i rozwijania wrażliwości. Do grupy można dołączyć na cały sezon, ze względu na procesualny charakter spotkań nie przyjmujemy nowych uczestników i uczestniczek w trakcie sezonu. Zgłoszenia na sezon 2025/26 do 1 października.
Chcesz do nas dołączyć?
Napisz: damian.kalita@teatrstudio.pl lub zadzwoń: 505 920 254