Ziołowe story

19 lutego (niedziela) 14:00-16:00

Edukacja

Powrót

19.02 (nd) 14:00 BILETY

Na warsztacie poznamy  kilkanaście najpopularniejszych roślin leczniczych występujących w naszej okolicy czy ogrodach. Napijemy się  ziół które wprawią uczestników nie tylko w dobry nastrój, ale przełamią lęki do dzikich roślin. Porozmawiamy o tym,  jakie rośliny mogą wesprzeć nas w osłabieniu a jakie przy niedogodnościach brzusznych. Jakie nas upiększą a jakie dodadzą energii i wigoru!

Będziemy spacerować pomiędzy kwiatami, korzeniami liśćmi a nawet dzikimi owocami!

Nauczymy się kiedy zbierać daną roślinę, poznamy jej właściwości i dowiemy się  jak je przetwarzać.

Każdy z uczestników wykona dwie mieszanki wspierające jego indywidualne potrzeby, by już w domowym zaciszu pić roślinne dzikości.

Płonka – pochodzi od dzikiej jabłoni, inaczej zwana jabłoń płonka lub leśna. Nieprzypadkowo wybrałam ją na mój nick, sama mieszkam w mikro wioseczce Podleśna pod Warmińskim lasem wśród łąk, bagien, odpoczywających pól oraz mojego zwierzęcego stada – psa, kotów, kur oraz mikroświnki Bobka.
Na co dzień uprawiam wonne spacery degustacyjno–poznawcze, dzięki którym badam tajniki sztuki zielarskiej. Zagłębiam się w symbolikę i tradycyjne zastosowanie roślin, a swoją wiedzą dzielę się na warsztatach czy spacerach botanicznych. Tworzę unikalne kompozycje utlenianych, dziko rosnących roślin, dzikie świece z wosku pszczelego oraz mieszanki wonnych kadzideł.

 

KASA BILETOWA

w tygodniu: poniedziałek—piątek
czynna na godzinę przed spektaklem

 

w weekend: sobota—niedziela
czynna w godzinach 14.00–19.00
lub do rozpoczęcia spektaklu/wydarzenia

 

DYŻUR TELEFONICZNY

w tygodniu: poniedziałek—piątek
w godzinach  12.00–18.00

 

telefon: +48 505 106 891
email: bilety@teatrstudio.pl

 

BILETY ONLINE

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę