en
 

Alone | One A. I.

28 września 2022

B’cause Dance Company

Archiwalne

Powrót

Alone | One A. I.

Spektakl Alone | One A.I. to wielowymiarowe spojrzenie na pojęcie samotności we współczesnym świecie. To opowieść o poszukiwaniu drugiego człowieka ukazana językiem tańca współczesnego. Opowieść o byciu z kimś i o byciu dla kogoś. Opowieść o nas i o tych dookoła nas.

Czym jest samotność? Czy samotność zawsze musi wiązać się z poczuciem osamotnienia? A może to właśnie w samotności możemy najlepiej poznać siebie? Może to właśnie perspektywa zobaczenia siebie w zwierciadle przeraża najbardziej? Czy samotność to długotrwały proces czy tylko chwilowa emocja? Czy będąc otoczeni ludźmi nadal możemy czuć się samotni? W jaki sposób od samotności można uciec? W jaki sposób pokazać drugiej osobie, że nie jest sama? Jaką rolę w poczuciu osamotnienia odgrywa wirtualna rzeczywistość? Czy samotność to wybór? Jak rozpoznać ludzi samotnych? A może każdy z nas jest w pewien sposób samotny?

 

Twórcy

Choreografia

Bartek Woszczyński

Muzyka

Atmo Music Productions

Reżyseria światła

Artur Wytrykus

Obsada

Agata Dulęba

Mateusz Krzysiak

Vita Vaskiv

Angele Villanueva

Martyna Warzocha

 

KASA BILETOWA

 

pn-pt czynna w godz: 11.00–19.00
sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00

 

poza powyższymi godzinami czynna:
– na godzinę przed spektaklem / wydarzeniem
– do rozpoczęcia spektaklu / wydarzenia

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 22 656 69 41
+48 22 656 69 42
bilety@teatrstudio.pl

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę