en
 

Irena Jun i jej goście

Wśród gości m.in: Michał Żebrowski, Paweł Paprocki, Joanna Szczepkowska, Tadeusz Wielecki.

50 LAT STUDIO

Powrót
fot. Krzysztof Bieliński

Rozmowa z kamieniem

Z okazji pięćdziesięciolecia Teatru Irena Jun, wybitna osobowość sceniczna od lat związana z Teatrem Studio, zaprasza na wieczór swojego Jednoosobowego Teatru Poezji. W programie spotkania znajdą się wiersze takich autorek i autorów jak Wisława Szymborska, Zbigniew Herbert, Tomas Venclova, czy Elizabeth Bishop. Za pomocą tego specyficznego medium, jakim jest poezja, Irena Jun i zaproszeni przez nią goście będą starali się skomentować otaczającą nas, skomplikowaną rzeczywistość. W wieczorze udział wezmą zaproszeni przez Gospodynię wieczoru artyści, tacy jak Paweł Paprocki, Michał Żebrowski, Joanna Szczepkowska, Sonia Roszczuk, Tomasz Nosinski oraz kompozytor i kontrabasista Tadeusz Wielecki.

Irena Jun, aktorka i reżyserka, jedna z najwybitniejszych na świecie odtwórczyń ról beckettowskich, była wykładowczyni Akademii Teatralnej w Warszawie. Do zespołu Studio należy od powstania tej sceny. Grała w większości spektakli jej dyrektorów.

 

 

 

KASA BILETOWA

 

pn-pt czynna w godz: 11.00–19.00
sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00

 

poza powyższymi godzinami czynna:
– na godzinę przed spektaklem / wydarzeniem
– do rozpoczęcia spektaklu / wydarzenia

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 22 656 69 41
+48 22 656 69 42
bilety@teatrstudio.pl

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę