en
 

Zapraszamy do udziału w próbach

zgłoszenia na adres zuzanna.prusinska@teatrstudio.pl

Aktualności

Powrót

W ramach 50-lecia STUDIO teatrgalerii, obok spektakli, wystaw i koncertów proponujemy też spotkanie z VR. W ramach (DŁUGIEGO) WEEKENDU IMMERSJI zaprezentujemy m.in. pracę Susanne Kennedy oraz interaktywny performance łączący realną obecność aktorów STUDIO z wirtualną rzeczywistością – MECHANICZNE DUSZE w reżyserii francuskiej reżyserki Gaëlle Mourre. Ponieważ opiera się on na połączeniu tego, co realne z tym, co wirtualne, gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w procesie prób, co będzie miało znaczący wpływ na kształt wydarzenia.

Próby odbywać się będą:
w piątek, 10 czerwca, w godz. 11:00 – 12:00/13:00
w środę, 15 czerwca, w godz. 11:00 – 12:00/13:00
w czwartek, 16 czerwca, w godz. 20:00 – 22:00
w piątek, 17 czerwca, w godz. 11:00 – 13:00

Na każdy w tych terminów zapraszamy 3 do 6 osób. Zgłoszenia z zaznaczeniem, który dzień Was interesuje, prosimy wysyłać na adres zuzanna.prusinska@teatrstudio.pl

MECHANICZNE DUSZE to interaktywne, zbiorowe doświadczenie na żywo, zasilane przez wirtualną rzeczywistość, silnik analityczny, żywych aktorów i zdolności uczestników.
Publiczność uczestniczyć będzie w weselu na Tajwanie, w którym testowy model androida występuje w roli druhny, a sztuczna inteligencja (ze zdolnością uczenia maszynowego i silnikiem narracyjnym w czasie rzeczywistym) prowadzi każdego uczestnika w jego własnej podróży.

To jedna z pierwszych produkcji VR, gdzie wykorzystano silnik narracyjny napędzany technologią AI, aby zapewnić każdemu odbiorcy jedyne w swoim rodzaju doświadczenie uczestnictwa, dostosowane specjalnie do niego.

W części spektaklu inscenizowanej w rzeczywistości wirtualnej ma się odbyć wystawne wesele. Pani Song znalazła dobrą partię dla Zhen-Zhen, dziedziczki bogatej rodziny Zhang. Nie szczędzi wysiłków i zatrudnia weselne androidy do pomocy w przygotowaniu ceremonii. Ale coś poszło nie tak i zadaniem uczestników, jako nowych pracowników firmy technologicznej Mechlife, jest rozwiązanie sprawy.

 

 

 

KASA BILETOWA

 

 

W okresie Świąt Wielkanocnych:

 

Kasa biletowa
8-10 kwietnia (sb-pn) nieczynna

 

Galeria Studio
7-10 kwietnia (pt-pn) nieczynna

 

 

pn-pt czynna w godz: 11.00–19.00
sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00

 

poza powyższymi godzinami czynna:
– na godzinę przed spektaklem / wydarzeniem
– do rozpoczęcia spektaklu / wydarzenia

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 22 656 69 41
+48 22 656 69 42
bilety@teatrstudio.pl

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę