Zapraszamy do udziału w próbach

zgłoszenia na adres zuzanna.prusinska@teatrstudio.pl

Aktualności

Powrót

W ramach 50-lecia STUDIO teatrgalerii, obok spektakli, wystaw i koncertów proponujemy też spotkanie z VR. W ramach (DŁUGIEGO) WEEKENDU IMMERSJI zaprezentujemy m.in. pracę Susanne Kennedy oraz interaktywny performance łączący realną obecność aktorów STUDIO z wirtualną rzeczywistością – MECHANICZNE DUSZE w reżyserii francuskiej reżyserki Gaëlle Mourre. Ponieważ opiera się on na połączeniu tego, co realne z tym, co wirtualne, gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w procesie prób, co będzie miało znaczący wpływ na kształt wydarzenia.

Próby odbywać się będą:
w piątek, 10 czerwca, w godz. 11:00 – 12:00/13:00
w środę, 15 czerwca, w godz. 11:00 – 12:00/13:00
w czwartek, 16 czerwca, w godz. 20:00 – 22:00
w piątek, 17 czerwca, w godz. 11:00 – 13:00

Na każdy w tych terminów zapraszamy 3 do 6 osób. Zgłoszenia z zaznaczeniem, który dzień Was interesuje, prosimy wysyłać na adres zuzanna.prusinska@teatrstudio.pl

MECHANICZNE DUSZE to interaktywne, zbiorowe doświadczenie na żywo, zasilane przez wirtualną rzeczywistość, silnik analityczny, żywych aktorów i zdolności uczestników.
Publiczność uczestniczyć będzie w weselu na Tajwanie, w którym testowy model androida występuje w roli druhny, a sztuczna inteligencja (ze zdolnością uczenia maszynowego i silnikiem narracyjnym w czasie rzeczywistym) prowadzi każdego uczestnika w jego własnej podróży.

To jedna z pierwszych produkcji VR, gdzie wykorzystano silnik narracyjny napędzany technologią AI, aby zapewnić każdemu odbiorcy jedyne w swoim rodzaju doświadczenie uczestnictwa, dostosowane specjalnie do niego.

W części spektaklu inscenizowanej w rzeczywistości wirtualnej ma się odbyć wystawne wesele. Pani Song znalazła dobrą partię dla Zhen-Zhen, dziedziczki bogatej rodziny Zhang. Nie szczędzi wysiłków i zatrudnia weselne androidy do pomocy w przygotowaniu ceremonii. Ale coś poszło nie tak i zadaniem uczestników, jako nowych pracowników firmy technologicznej Mechlife, jest rozwiązanie sprawy.

 

 

 

KASA BILETOWA

 

Od 1 lipca do 18 lipca kasa nieczynna.
Od 19 lipca do 16 sierpnia kasa nieczynna i brak dyżuru telefonicznego.

 

 

DYŻUR TELEFONICZNY

w tygodniu: poniedziałek—piątek
w godzinach  12.00–18.00
telefon: +48 505 106 891
email: bilety@teatrstudio.pl

w weekend: sobota—niedziela
kasa nieczynna, brak dyżuru telefonicznego

 

 

 

BILETY ONLINE

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

GALERIA STUDIO

wtorek – niedziela 12:00 – 19:00

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę