en
 

14 maja (niedziela) 14:00

Aktualności

Powrót

Kuchnia zero waste – warsztat familijny z Jagną Niedzielską

 

14 maja (niedziela) 14:00 / → bilety

Wydarzenie towarzyszące spektaklowi Wyspa Jadłonomia

Zapraszamy na rodzinne warsztaty na których dowiecie się co to jest kuchnia zero waste i jak gotować według jej zasad na co dzień ? Jak nie marnować  jedzenia? Jak planować zakupy, jak przechowywać, wykorzystywać produkty całościowo i minimalizować straty. W jaki sposób przygotować prosty posiłek z sezonowych warzyw i jak to robić, aby generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska? O tym opowie Wam specjalistka w temacie Jagna Niedzielska, z którą też wspólnie przygotujecie potrawy w duchu ZERO WASTE.

Jagna Niedzielska jest rozpoznawalną twarzą idei „Zero Waste” w Polsce. Kucharka, doradca kulinarny, miłośniczka i propagatorka nurtu niemarnowania w kulinariach.  Autorka książki – poradnika „Bez resztek” oraz ,,Eko-logiczna kuchnia Jagny Niedzielskiej”. Prowadząca program „Jagny Niedzielskiej kuchni bez resztek” oraz współprowadząca „Widelcem po mapie” na kanale Kuchnia +.

Niespokojny duch polskiej sceny kulinarnej. Nastawiona na nieustanny rozwój pod okiem największych światowych autorytetów nurtu „No Waste”, między innymi, szefa kuchni Douglasa McMastera w pionierskiej, restauracji „Silo” w Angielskim Brighton czy Helskinskiej restauracji „Nolla” o tym samym profilu. Ta pragmatyczna wiedza, wynoszona z odbytych stażów, usprawnia działanie jej własnej restauracji oraz firmy cateringowej.

 

KASA BILETOWA

 

 

pn-pt czynna w godz: 11.00–19.00
sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00

 

poza powyższymi godzinami czynna:
– na godzinę przed spektaklem / wydarzeniem
– do rozpoczęcia spektaklu / wydarzenia

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 22 656 69 41
+48 22 656 69 42
bilety@teatrstudio.pl

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę