en
 

Red Rebels

15 października na Placu Defilad

Performans

Aktualności

Powrót

Od 15 października do 4 listopada 2021 w przestrzeni STUDIO zobaczyć będzie można wystawę „Ostatnia Scena”. Do współpracy zaproszono  artystki i artystów, którzy w swoich pracach podejmują temat licznych kryzysów, których jesteśmy świadkami.

Podczas wernisażu odbędzie się performans „Red Rebels” na placu Defilad (15 października o 18:00, piątek). Charakterystyczne dla ruchu Extinction Rebellion Czerwone Wdowy – postaci ubrane w czerwone stroje, z twarzami pomalowanymi na biało – przejdą w żałobnym korowodzie opłakując wymarłe gatunki. Przestrzeń placu stanie się miejscem opłakiwania, żalu, gniewu i buntu. Natomiast w niedzielę zapraszamy na „Słoneczny panel społeczny”. Podczas otwartej rozmowy podejmowane będą decyzje, rozwiązania, dyskutowane problemy. Tego dnia zachęcamy również do udziału w doświadczeniu, którym będzie instalacja artystyczna „wspólny/powszechny/pospolity” Martyny Modzelewskiej i Franka Drażby, oparta na procesie transformacji, której świadkami będą widzowie. (17 października o godz. 12:00, niedziela). Projekt koordynują Jadwiga Klata i Nadia Wierzbicka z XR oraz Justyna Lipko-Konieczna i Iga Dzięgielewska z Działu Edukacji teatru.

więcej o wystawie Ostatnia scena i współpracy z XR

 

KASA BILETOWA

 

8 czerwca (Boże Ciało) kasa czynna w godz. 14.00–19.00

 

pn-pt czynna w godz: 11.00–19.00
sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00

 

poza powyższymi godzinami czynna:
– na godzinę przed spektaklem / wydarzeniem
– do rozpoczęcia spektaklu / wydarzenia

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 22 656 69 41
+48 22 656 69 42
bilety@teatrstudio.pl

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia od 3 czerwca 2023

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

 

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę