Aktualności

Powrót
fot. Sisi Cecylia

13.02.2024

Dziś świętowaliśmy 80. urodziny Jana Peszka oraz rozpoczęcie prób do spektaklu „Serce ze szkła. Musical zen” w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego, pierwszej koprodukcji STUDIO i Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Serce ze szkła. Musical zen” to spektakl w reżyserii Cezarego Tomaszewskiego na motywach „Królowej Śniegu” Hansa Christiana Andersena i książki „Naku*wiam zen” Marii Peszek (Wydawnictwo Marginesy) jest pierwszą koprodukcją STUDIO i Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, którą wspólnie ogłosili dyrektorzy obu teatrów: Roman Osadnik i Krzysztof Głuchowski. List z życzeniami od Bartłomieja Sienkiewicza z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego odczytała Zastępczyni Dyrektora Departamentu Narodowych Instytucji Kultury – Donata Jaworska. Do życzeń dołączyła się, obecna na tym wyjątkowym spotkaniu Aldona Machnowska-Góra – Zastępczyni Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Jubileuszową laudację autorstwa Rafała Dziwisza odczytała aktorka Studio – Monika Świtaj. Tort został przygotowany przez warszawską cukiernię Lukullus.
Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie!

Premiera warszawska: 19 kwietnia 2024 na Dużej Scenie im. Józefa Szajny.
Premiera krakowska 21 września 2024 na początek sezonu artystycznego 2024/25 w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, na Dużej Scenie.

 

 

KASA BILETOWA

 

w tygodniu: poniedziałek—piątek
czynna na godzinę przed spektaklem

 

w weekend: sobota—niedziela
czynna w godzinach 14.00–19.00
lub do rozpoczęcia spektaklu/wydarzenia

 

DYŻUR TELEFONICZNY

w tygodniu: poniedziałek—piątek
w godzinach  12.00–18.00

 

telefon: +48 505 106 891
email: bilety@teatrstudio.pl

 

BILETY ONLINE

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

GALERIA STUDIO

wtorek – niedziela 12:00 – 19:00

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę