en
 

XR & STUDIO

15 PAŹDZIERNIKA NA PLACU DEFILAD

instalacja artystyczna „wspólny/powszechny/pospolity”

Aktualności

Powrót

Od 15 października do 4 listopada 2021 w przestrzeni STUDIO zobaczyć będzie można wystawę „Ostatnia Scena”. Do współpracy zaproszono  artystki i artystów, którzy w swoich pracach podejmują temat licznych kryzysów, których jesteśmy świadkami.

W niedzielę 17 października zapraszamy na „Słoneczny panel społeczny”. Podczas otwartej rozmowy podejmowane będą decyzje, rozwiązania, dyskutowane problemy. Tego dnia zachęcamy również do udziału w doświadczeniu, którym będzie instalacja artystyczna „wspólny/powszechny/pospolity” Martyny Modzelewskiej i Franka Drażby, oparta na procesie transformacji, której świadkami będą widzowie. (17 października o godz. 12:00, niedziela). Projekt koordynują Jadwiga Klata i Nadia Wierzbicka z XR oraz Justyna Lipko-Konieczna i Iga Dzięgielewska z Działu Edukacji teatru.

więcej o wystawie Ostatnia scena i współpracy z XR

 

 

 

KASA BILETOWA

 

 

pn-pt czynna w godz: 11.00–19.00
sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00

 

poza powyższymi godzinami czynna:
– na godzinę przed spektaklem / wydarzeniem
– do rozpoczęcia spektaklu / wydarzenia

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 22 656 69 41
+48 22 656 69 42
bilety@teatrstudio.pl

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę