Po międzynarodowym tournée „The Employees” wracają do STUDIO!
W Noc Muzeów, 16 maja o godz. 21:30 na Dużej Scenie STUDIO odbędzie się spotkanie z reżyserem Łukaszem Twarkowskim oraz zespołem aktorskim spektaklu „The Employees”. Rozmowę poprowadzi Dawid Dudko (ONET).
Pierwszeństwo uczestnictwa w spotkaniu mają widzowie i widzki spektaklu, ale w miarę dostępności miejsc będzie ono otwarte także dla osób uczestniczących w Nocy Muzeów oraz wszystkich zainteresowanych teatrem, przyszłością i kosmosem. Po rozmowie Bar Studio zaprasza na wieczór inspirowany atmosferą spektaklu, rozmową o przyszłości, technologii oraz relacjach człowieka z tym, co nieznane, wypełnią sety dwóch wspaniałych dj-ek: uiavy i Haliny World.
Ostatnie bilety kupicie na naszej stronie.