24 października (niedziela)

spotkanie z autorem spektaklu Raj. Potop w reż. Grzegorza Jaremki

Aktualności

Powrót

Zapraszamy na spotkanie z autorem „Trylogii klimatycznej”, Thomasem Köckiem po spektaklu RAJ. POTOP w najbliższą niedzielę 24 października na Scenie Malarnia w STUDIO teatrgalerii.

Kameralny spektakl „Raj. Potop” w reżyserii Grzegorza Jaremki na podstawie pierwszej części „Trylogii klimatycznej” Thomasa Köcka pokażemy 23-24, 30-31 października o godzinie 16:00, 31 października o 19:00. W najbliższą niedzielę twórcy zapraszają na spotkanie austriackim pisarzem, które odbędzie się po spektaklu, poprowadzi je tłumacz Jacek Kaduczak.

Thomas Köck, studiował filozofię i literaturoznawstwo, a także dramaturgię. Współpracował z niemieckiminstytutem literackim w Lipsku i wiedeńskim zespołem theatercombinat/Claudia Bosse. Od 2014 roku wielokrotnie nagradzany. Jego sztuka jenseits von fukuyama zdobyła w 2014 roku nagrodę Osnabrücker Dramatikerpreis. W 2015 otrzymał stypendium im. Thomasa Bernharda w teatrze w Linzu oraz Else-Lasker-Schüler-Dramatikerpreis, a sztukę raj. potop. zbłąkana symfonia (paradies. fluten. verirrte sinfonie) zaproszono w 2015 roku na Heidelberger Stückemarkt. W 2016 roku wyróżniono ją Kleist-Förderpreis dla młodych dramaturgów, a prapremiera światowa odbyła się jesienią 2017 roku w wiedeńskim Akademietheater. W 2016 Köck otrzymał nagrodę dramaturgiczną Związku Teatrów Austriackich, a w 2018 i 2019 Mülheimer Dramatikerpreis.


Partnerzy spotkania

 

KASA BILETOWA

w tygodniu: poniedziałek—piątek
czynna na godzinę przed spektaklem

 

w weekend: sobota—niedziela
czynna w godzinach 14.00–19.00
lub do rozpoczęcia spektaklu/wydarzenia

 

DYŻUR TELEFONICZNY

w tygodniu: poniedziałek—piątek
w godzinach  12.00–18.00

 

telefon: +48 505 106 891
email: bilety@teatrstudio.pl

 

BILETY ONLINE

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę