Zbiórka jeansów

Nasza głowa, żeby to ogarnąć

Aktualności

Powrót
projekty kostiumów spektaklu BOWIE W WARSZAWIE: Grupa MIXER

Daj teatralne życie swoim ubraniom z jeansu
Na potrzeby realizacji kostiumów do spektaklu BOWIE W WARSZAWIE (Tekst: Dorota Masłowska / Reżyseria: Marcin Liber / Kostiumy: Grupa MIXER ) poszukujemy ubrań z jeansu niebieskiego lub białego. Zbiórka do 26.11.2021 przy wejściu do teatru STUDIO.
Wrzuć swoje stare ubrania z jeansu (spodnie, kurtki, sukienki, wszystko co masz …) do kartonu przy wejściu do Teatru. A jeśli dołączysz do nich karteczkę z nazwiskiem i kontaktem, podziękujemy Ci osobiście w mediach społecznościowych. A dla szczęśliwców mamy specjalną niespodziankę, ale o tym bliżej premiery. Śledźcie nasze media społecznościowe.


Jeans

  • Na wyprodukowanie jednej pary tanich jeansów może przypadać nawet 11 000 litrów wody! Dlatego nie kupujemy, ale dajemy im drugie życie. Życie teatralne!
  • Socjalistyczna młodzież potrzebuje „wolności, jazzu, niezależnej literatury i dżinsów”- pisał Tyrmand w „Zapiskach dyletanta”. Jeans był marzeniem o wolności, aspiracją do świata po drugiej stronie żelaznej kurtyny. Czy nadal nim jest?

 

 

 

KASA BILETOWA

 

 

 

pn-pt czynna na godzinę przed spektaklem oraz
dyżur telefoniczny w godz: 12.00–18.00

 

sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00
oraz na godzinę przed spektaklem

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 505 106 891
bilety@teatrstudio.pl

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

 

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę