UWALNIANIE CIAŁA

warsztat z Martą Ziółek

6, 20 marca, godz. 18:00

Aktualności

Powrót

Poniedziałki: 6, 20, 27 marca, godz. 18:00
Foyer → BILETY

Zapraszam na warsztat będący wejściem w świadomy kontakt z własnym kobiecym ciałem przez zarządzanie jego emocjonalną anatomią. Koncentrując się na świadomej pracy z ciałem, oddechem i dotykiem, będziemy odpowiadać na własne potrzeby i kultywować współczucie wobec siebie. Poprzez pracę z przeponą, żebrami, łopatkami, aktywujemy klatkę piersiową, serce i układ oddechowy. Zastanowimy się „jak oddech uwalnia nasze ciała?” i poczujemy odpowiedzi. Następnie otworzymy się na wydawanie dźwięku i wibracje ciała. W warsztacie wykorzystamy również techniki automasażu. Dzięki proponowanym przeze mnie pracy z ciałem i ćwiczeniom uważnego bycia w ciele aktywujemy siłę, ciepło, empatię w spotkaniu z emocjami poprzez ruch.

Marta Ziółek

Warsztaty dla wszystkich osób identyfikujących się jako kobiety.
Prosimy o zabranie luźnego stroju sportowego i maty do ćwiczeń.

 

MARTA ZIÓŁEK – choreografka, reżyserka, performerka, pedagożka, kołczyni. Absolwentka choreografii w SNDO w Amsterdamie. Odnosząc się do kolektywnych technik cielesnej partycypacji bada emancypacyjną i uzdrawiającą społecznie moc tańca. Prowadzi warsztaty transformacyjne i empowermentowe dla kobiet. Kołczuje kobiety jak świadomie pracować z emocjami przez ruch. Taniec postrzega nie tylko jako przestrzeń indywidualnej manifestacji ciał, ale jako kolektywne działanie, które może stać się narzędziem oporu i zmiany. W swoich choreografiach tworzy hybrydowe formy, przemieszczając się od rebelianckich gestów kultury ulicznej do sztuki wysokiej. Zajmuje się zagadnieniem autoinscenizacji kobiecego ciała i głosu. Działa w obszarze tańca, filmu i teatru. Autorka m.in. takich spektakli, jak Panie władzo, to są tylko tańce (razem z Anką Herbut), MonsteraTruciznaPamelaZrób siebie i Lavra.

 

 

 

KASA BILETOWA

 

 

pn-pt czynna na godzinę przed spektaklem oraz
dyżur telefoniczny w godz: 12.00–18.00

 

sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00
oraz na godzinę przed spektaklem

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 505 106 891
bilety@teatrstudio.pl

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia od 3 czerwca 2023

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

 

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę