en
 

Zapuść korzenie w sercu Miasta

10 października / godz. 11:00 / Park Świętokrzyski przy fontannie

Aktualności

Powrót
fot. Jacek Turczyk

STUDIO bierze udział w akcji Zapuść korzenie w sercu Miasta!
O tym jak ważną rolę w naszym życiu pełnią drzewa nie trzeba chyba nikogo przekonywać. 10 października obchodzimy Światowy Dzień Drzewa. W tym dniu (poniedziałek, o godz. 11:00) odbędzie się konferencja akcji sadzenia drzew „Zapuść korzenie w sercu Miasta” w Parku Świętokrzyskim przy fontannie (przed Pałacem Kultury i Nauki od strony ul. Świętokrzyskiej) zorganizowana przez Zarząd Pałacu Kultury i Nauki.
W Światowy Dzień Drzewa będziemy wspólnie z firmami mieszczącymi się w PKiN sadzić dęby, klony, lipy, ambrowce i graby. Dyrektorka artystyczna Natalia Korczakowska w imieniu zespołu teatru zasadzi grab pospolity oraz przeczyta fragment spektaklu „Wyspa Jadłonomia” w reż. Macieja Podstawnego na podstawie książek Marty Dymek, którego premiera zaplanowana jest na 18 listopada 2022. W czasie akcji oraz na Tarasie Widokowym PKiN tego dnia rozdawane będą sadzonki krzewów ozdobnych.

Do akcji przystąpiły: Collegium Civitas, Kinoteka, Teatr Studio, Bar Studio, Kulturalna, Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, Teatr 6. Piętro, Green Caffe Nero, Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ, Teatr Dramatyczny.

Świętujmy razem Światowy Dzień Drzewa w #SerceMiasta!

 

 

KASA BILETOWA

 

 

pn-pt czynna na godzinę przed spektaklem oraz
dyżur telefoniczny w godz: 12.00–18.00

 

sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00
oraz na godzinę przed spektaklem

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 505 106 891
bilety@teatrstudio.pl

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia od 3 czerwca 2023

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

 

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę