Elementarz teatralny

Praca z osadzonymi

13 lutego (wtorek), godz. 10:00

Edukacja

Powrót

W ramach pracy nad najnowszą premierą STUDIO – „Polowanie na osy. Historia na śmierć i życie” w reż. Natalii Korczakowskiej – w Areszcie Śledczym na Grochowie, wspólnie z Fundacją Dom Kultury odbył się cykl warsztatów dla osadzonych z udziałem realizatorów spektaklu.

Dział Edukacji i Projektów Społecznych będzie kontynuował tę pracę. Warsztaty w ramach Elementarza Teatralnego, które pozwolą osadzonym poznać techniki pracy scenicznej oraz pracy nad rolą w teatrze będą obywać się raz w miesiącu. Zajęcia będą poświęcone m.in.: budowaniu postaci, pisaniu scenariusza, projektowaniu scenografii i kostiumów. Finałem działań będzie pokaz spektaklu teatralnego skierowanego do dzieci osadzonych. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu projektowi wspólnie uda nam się odkryć w uczestniczkach wiele talentów i pasji do teatru. Język sztuki daje narzędzia do opowiadania o sobie i o świecie, pogłębia rozumienie relacji międzyludzkich i relacji jednostki ze społeczeństwem – poszerzanie wiedzy i wrażliwości na tych polach czyni świat odrobinę lepszym.

 

KASA BILETOWA

 

 

pn-pt czynna na godzinę przed spektaklem oraz
dyżur telefoniczny w godz: 12.00–18.00

 

sb-nd czynna w godz: 14.00–19.00
oraz na godzinę przed spektaklem

 

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

+48 505 106 891
bilety@teatrstudio.pl

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę