14 maja, godz. 14:00

Edukacja

Powrót

Kuchnia zero waste – warsztat familijny z Jagną Niedzielską

 

14 maja (niedziela) 14:00 / → bilety

Wydarzenie towarzyszące spektaklowi Wyspa Jadłonomia (najbliższe spektakle 13 maja i 6, 7, 8 czerwca)

Zapraszamy na rodzinne warsztaty na których dowiecie się co to jest kuchnia zero waste i jak gotować według jej zasad na co dzień ? Jak nie marnować  jedzenia? Jak planować zakupy, jak przechowywać, wykorzystywać produkty całościowo i minimalizować straty. W jaki sposób przygotować prosty posiłek z sezonowych warzyw i jak to robić, aby generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska? O tym opowie Wam specjalistka w temacie Jagna Niedzielska, z którą też wspólnie przygotujecie potrawy w duchu ZERO WASTE.

 

Jagna Niedzielska jest rozpoznawalną twarzą idei „Zero Waste” w Polsce. Kucharka, doradca kulinarny, miłośniczka i propagatorka nurtu niemarnowania w kulinariach.  Autorka książki – poradnika „Bez resztek” oraz ,,Eko-logiczna kuchnia Jagny Niedzielskiej”. Prowadząca program „Jagny Niedzielskiej kuchni bez resztek” oraz współprowadząca „Widelcem po mapie” na kanale Kuchnia +.

Niespokojny duch polskiej sceny kulinarnej. Nastawiona na nieustanny rozwój pod okiem największych światowych autorytetów nurtu „No Waste”, między innymi, szefa kuchni Douglasa McMastera w pionierskiej, restauracji „Silo” w Angielskim Brighton czy Helskinskiej restauracji „Nolla” o tym samym profilu. Ta pragmatyczna wiedza, wynoszona z odbytych stażów, usprawnia działanie jej własnej restauracji oraz firmy cateringowej.

 

 

KASA BILETOWA

 

Od 1 lipca do 18 lipca kasa nieczynna.
Od 19 lipca do 16 sierpnia kasa nieczynna i brak dyżuru telefonicznego.

 

 

DYŻUR TELEFONICZNY

w tygodniu: poniedziałek—piątek
w godzinach  12.00–18.00
telefon: +48 505 106 891
email: bilety@teatrstudio.pl

w weekend: sobota—niedziela
kasa nieczynna, brak dyżuru telefonicznego

 

 

 

BILETY ONLINE

Bilety na spektakle → dostępne online bez dodatkowych prowizji.

 

GALERIA STUDIO

wtorek – niedziela 12:00 – 19:00

 

 

 

WJAZD / PARKING

ograniczenia w związku z budową MSN

 

 

STUDIO teatrgaleria

Pl. Defilad 1
Pałac Kultury i Nauki
00-901 Warszawa

Organizatorem Teatru jest m. st. Warszawa.

Strona STUDIO teatrgalerii wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je, korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Wyrażam zgodę